O nás

Podarilo sa nám uspieť v náročnom konkurenčnom prostredí

Za sebou už máme množstvo úspešných projektov

Spoločnosť E.W.S., s. r. o. bola založená na Slovensku v roku 2015. Odvtedy spoločnosť úspešne realizovala zákazky prevažne na švédskom a nemeckom trhu.

Vybudovali sme silné a dlhotrvajúce obchodné partnerstvá naprieč organizáciami, s ktorými sme spolupracovali a môžeme s hrdosťou povedať, že sa nám podarilo uspieť v náročnom konkurenčnom prostredí.

E.W.S. tvorí vysokokvalifikovaný tím, ktorý sa osvedčil v náročných podmienkach a aplikáciách a taktiež nezanedbateľnú pracovnú skúsenosť získal počas prác pre E.W.S. Práve toto považujeme za hnaciu silu nášho neustáleho úspechu.

Profesionálne správanie, rozsiahla vedomostná základňa a pozornosť venovaná aj tým najmenším detailom sú základnými kameňmi, na ktorých staviame svoju povesť.

ROZSIAHLE VEDOMOSTI

ROZSIAHLE VEDOMOSTI

POZORNOSŤ KLADENÁ NA DETAILY

POZORNOSŤ KLADENÁ NA DETAILY

PROFESIONÁLNE SPRÁVANIE

PROFESIONÁLNE SPRÁVANIE

REALIZÁCIA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVOK

REALIZÁCIA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVOK

Naša práca

Vďaka našim pracovným skúsenostiam v náročných podmienkach dosahujeme neustály úspech v konkurenčnom prostredí.

Ponúkame prefabrikáciu, zváranie a tiež montáž potrubných systémov pre všetky odvetvia priemyslu. Naša odbornosť garantuje realizáciu vašich individuálnych požiadaviek. Našou prioritou je poznať a porozumieť potrebám našich zákazníkov.

Pripravíme vám cenovú ponuku

Chcete vedieť viac? Potrebujete riešenie alebo služby na mieru vašej firmy? Neváhajte a kontaktujte nás!

© 2024 Všetky práva vyhradené pre E.W.S., s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.